Порошенко разом з дружиною вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-33 років в Україні
Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.
Про це повідомляє прес-служба АП.
“До Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932 – 1933 років в Україні на Михайлівській площі в Києві Петро та Марина Порошенки поклали колоскові композиції та вшанували пам’ять жертв Голодомору”, – йдеться у повідомленні.
Біля підніжжя Пам’ятного знаку також встановлено запалені лампадки.
Сьогодні, 24 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, також відбудуться заходи біля меморіального знаку “Свіча пам’яті” Національного музею “Меморіал пам’яті жертв Голодомору в Україні”.
О 16 годині пройде загальнонаціональна акція “Запали свічку”.
В Україні в останню суботу листопада, що цьогоріч припадає на 24-е число, українці, які шанують історію своїх предків. О 16:00 запалять свічки і вшанують хвилиною мовчання пам’ять про загиблих від Голодомору 1932-1933 років. Голодомор в Україні багато країн у світі визнали геноцидом українського народу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МИ ПАМ’ЯТАЄМО І МИ СИЛЬНІ – ПОРОШЕНКО ЗВЕРНУВСЯ ДО УКРАЇНЦІВ У ЗВ’ЯЗКУ З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ
24 листопада, в Києві можливі тимчасові обмеження дорожнього руху у зв’язку із проведенням державних заходів із нагоди 85-х роковин Голодомору. Про це повідомили в Управлінні державної охорони України.
Нагадаємо, 21 листопада штат Коннектикут (США) визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу.
Згідно з соціологічними опитуваннями, 79% громадян України вважають, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.