Новини

Посольство США в Україні прокоментувало заміну Богдана на Єрмака

Посольство США в Україні прокоментувало заміну Богдана на Єрмака

В посольстві США в Києві відреагували на звільнення Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента Володимира Зеленського.

“Ми дякуємо Андрію Богдану за партнерство та цінимо його зусилля щодо підтримки історичного поступу реформ в Україні останнім часом. Ми сподіваємось на продовження нашого міцного партнерства у впровадженні реформ з Андрієм Єрмаком.”, – повідомило посольство в Twitter.

Нагадаємо, помічник глави української держави Андрій Єрмак очолив Офіс президента України замість Андрія Богдана.

Також в Офісі президента України почали розглядати кандидатів на посаду нового міністра закордонних справ.

Політолог і телеведучий Тарас Березовець заявив, що на посаду керівника Офісу президента України призначено явну людину Кремля.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.