Посольство США в Україні прокоментувало заміну Богдана на Єрмака
В посольстві США в Києві відреагували на звільнення Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента Володимира Зеленського.
“Ми дякуємо Андрію Богдану за партнерство та цінимо його зусилля щодо підтримки історичного поступу реформ в Україні останнім часом. Ми сподіваємось на продовження нашого міцного партнерства у впровадженні реформ з Андрієм Єрмаком.”, – повідомило посольство в Twitter.
Нагадаємо, помічник глави української держави Андрій Єрмак очолив Офіс президента України замість Андрія Богдана.
Також в Офісі президента України почали розглядати кандидатів на посаду нового міністра закордонних справ.
Політолог і телеведучий Тарас Березовець заявив, що на посаду керівника Офісу президента України призначено явну людину Кремля.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.