Повертайся живим: футболісти записали зворушливе відео у пам’ять загиблих фанатів
До Дня захисника України футболісти луганської “Зорі”, “Маріуполя”, ковалівського “Колоса”, “Львова” та київського “Динамо” записали спільне відео, яке присвятили 34-м загиблим в російсько-українській війні представникам фанатських рухів.
Відповідне відео опубліковане на Facebook-сторінці МФК Прикарпаття.
“Дякуємо тобі, що живемо грою, а не війною”, – цими словами з уст футболіста команди “Зоря” Богдана Михайличенка починається ролик.
“Що не боїмося очі підійняти до неба”, – каже капітан “Маріуполя” Рустам Худжамов.
“Що чуємо гуркіт стадіону, а не снарядів”, – продовжує півзахисник “Колоса” Денис Костишин.
“За свободу, справжню свободу”, – продовжує гравець “Львова”.
“Дякуємо. І повертайся живим”, – підсумовує воротар “Динамо” Георгій Бущан.
Сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисника України. Це свято заснували у 2014 році на тлі декомунізації й розв’язаною Росією війни на Донбасі. Головною подією дня стане Марш “Ні капітуляції”, який відбудеться у Києві та у інших містах України. З нагоди Дня захисника України телеканал “Прямий” проводить великий телемарафон.
МАРШ СУПРОТИВУ КАПІТУЛЯЦІЇ: НАЗВАНО ОСНОВНІ ВИМОГИ УЧАСНИКІВ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.