Поява Володимира Зеленського – це провина опозиції, а не влади – Олеся Яхно
Політолог Олеся Яхно розповіла, що поява актора Володимира Зеленського, як кандидата в президенти України – це провина опозиції, а не влади.
Про це вона повідомила в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України”.
“Низька якість дискусії насправді і породжує, в тому числі, запит на не-політиків як таких. Зеленський, мабуть. Ну, на сьогодні навряд чи можна серйозно його розглядати в іпостасі головнокомандувача і так далі. І ми спостерігаємо, що те його інтерв’ю говорить про колосальне спрощення, в принципі, сприйняття будь-якої проблеми: чи це економіка, чи це виклики війни. Але сам факт говорить про цю низьку якість комунікації. І я вважаю, що тут все-таки більша вина опозиції, а не влади”, – сказала вона.
Яхно відзначила, що Україна – не Росія.
“У нас завжди дуже ставляться критично до будь-яких президентів. І в цьому є наша особливість. І це нормально. Але функція опозиції – це формувати альтернативу. Але якщо громадяни, з одного боку, через недопрацювання в плані комунікації не довіряють владі, а в опозиції вони не бачать альтернативи, тому що вони всерйоз не сприймають ці пропозиції або бачать протиріччя, – вони шукають потім якихось інших кандидатів, яким може бути, в тому числі, і Зеленський. А що реально криється за інтересами Зеленського – в тому числі, можливо, інтереси когось з представників крупного капіталу – ми не знаємо”, – додала Олеся Яхно.
Раніше народний депутат Анрій Іллєнко в ефірі “Прямого” повідомив, що актор Володимир Зеленський пропонує Україні капітуляцію.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.