Спорт

На керівництво FIFA зараз дуже тисне Кремль: президент ФФУ про скандал навколо хорватських футболістів

На керівництво FIFA зараз дуже тисне Кремль: президент ФФУ про скандал навколо хорватських футболістів

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко прокоментував рішення ФІФА оштрафувати хорватського футболіста за ролик із вигуком “Слава Україні”.

“Я всіх вітаю і вітаю той факт, що у всьомі світі і у ФІФА відчули, як в Україні всі об’єдналися біля цього питання і як вся країна підтримала двох хлопців збірної Хорватії. Зараз ми ведемо переписку з ФІФА і по закінченню Чемпіонату світу на найближчому Комітеті будемо розглядати це питання. Це поганий приклад для всього світу… у світовому футболі такі рішення не можуть бути. Ситуація накладається на те, що ці рішення приймаються саме у Москві, зараз все керівництво ФІФА знаходиться у Москві. І це також накладає певний тиск на їх рішення”, – сказав він.

Нагадаємо, Дисциплінарний комітет ФІФА оштрафував члена хорватської делегації на чемпіонаті світу 2018 Огнєна Вукоєвича на 15 тис. швейцарських франків за порушення ст. 57 Дисциплінарного статуту ФІФА (неспортивна поведінка).

Раніше “Прямий” повідомляв, що Міжнародна Федерація футболу (FIFA) не покарала захисника збірної Хорватії Домагоя Віду за поведінку після матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу проти Росії, а винесла йому попередження.

В ефірі “Прямого” головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков розповів, що екс-футболіст “Динамо” у складі збірної Хорватії, який прокричав гасло “Слава Україні” після перемоги над Росією на ЧС-2018, мав на увазі смислове значення, а не політичний лозунг.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.