Пристайко заявив, що замість Мінських угод розроблять новий документ, “який буде простіше виконати”
Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що війна на Донбасі вказує на необхідність внесення змін в Мінські домовленості, які, за його словами, вичерпали себе.
Про це повідомляє “Голос Америки”.
За його словами, деякі пункти Мінських угод реалізовувати неможливо, тому з часом буде розроблено новий документ, “який буде простіше виконати і досягти результатів”.
Пристайко також підтвердив, що Україна працює над новою редакцією Мінських домовленостей, хоча Росія публічно виступає проти внесення в них змін.
За його словами, українська сторона зараз працює над тим, щоб змусити всіх учасників погодитися з тим, що “Мінські домовленості вичерпали себе і потребують змін”.
Український міністр констатував, що деякі зміни в Мінські угоди вже внесені, зокрема, “формула Штайнмаєра і розведення сил”, і підкреслив, що Росія проти цих дій не заперечувала.
Пристайко також анонсував новий обмін полоненими, у рамках якого Росія має відпустили 200 осіб, і заявив, що це стане завершенням процесу обміну за принципом “всі на всі”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.