Новини

Прокопів пішов з посади секретаря Київської міської ради, щоб очолити столичну організацію “ЄС”

Прокопів пішов з посади секретаря Київської міської ради, щоб очолити столичну організацію “ЄС”

Секретар Київради, заступник міського голови Володимир Прокопів подав у відставку. Однак депутатську роботу в Київській міській раді не полишає. Заяву на звільнення написав, бо планує очолити Київську міську організацію “Європейської солідарності” перед місцевими виборами.

Про це повідомляє “Прямий”.

“Було прийнято рішення, що я очолю команду “Європейської солідарності” і буду готувати команду, яка забезпечить гідне представлення інтересів виборців “Європейської солідарності” в столичному парламенті. Вважав за коректне повідомити про це київського міського голову і написав заяву про складання повноважень секретаря Київради”, – розповів заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.