Прокопів пішов з посади секретаря Київської міської ради, щоб очолити столичну організацію “ЄС”
Секретар Київради, заступник міського голови Володимир Прокопів подав у відставку. Однак депутатську роботу в Київській міській раді не полишає. Заяву на звільнення написав, бо планує очолити Київську міську організацію “Європейської солідарності” перед місцевими виборами.
Про це повідомляє “Прямий”.
“Було прийнято рішення, що я очолю команду “Європейської солідарності” і буду готувати команду, яка забезпечить гідне представлення інтересів виборців “Європейської солідарності” в столичному парламенті. Вважав за коректне повідомити про це київського міського голову і написав заяву про складання повноважень секретаря Київради”, – розповів заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.