Просить зрозуміти: водій, який насмерть збив дитину у Києві, розповів свою версію подій
У Шевченківському районному суді Києва відбулось засідання, на якому обирали запобіжний захід винуватцю ДТП, у якому загинула 10-річна дівчинка. Водій розповів свою версію скоєного.
Трансляцію судового засідання вів “Прямий”.
“Я їхав у другій смузі праворуч. У правій смузі стояв припаркований автомобіль. Через машину, що стояла в правому ряду, вибігли двоє дітей. Вибігли дуже швидко. Перша дитина встигла проскочити … Їхав я по відчуттях з помірною швидкістю. Чому не загальмувала машина, я не розумію “, – заявив Островський.
Він також поскаржився, що його автомобіль в момент аварії був несправний.
“Я не знімаю з себе відповідальності. Спроби сховатися не було. Є фотографії, де я стою з телефоном … Я дуже шкодую про те, що трапилося. Відчуваю себе винним. Тому прошу до себе поблажливості. Прошу не відправляти під арешт, щоб я міг заробляти гроші і допомагати родині дівчинки”, – сказав підозрюваний.
Нагадаємо, 24 липня, у Києві, на бульварі Лесі Українки, біля бізнес-центру “Парус” водій на автомобілі Hummer збив 10-річну дівчинку і намагався втекти. Правопорушника після погоні було затримано поліцейськими.
У поліції Києва розповіли подробиці розслідування страшної ДТП, унаслідок якої загинула дівчинка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.