Проти УПЦ МП порушено п’ять кримінальних справ за ігнорування карантину на Великдень
Поліція порушила п’ять кримінальних проваджень та виписала п’ять адміністративних протоколів щодо дій представників Української православної церкви Московського патріархату у Великдень, зокрема через порушення карантину.
Про це повідомив радник голови МВС Зорян Шкіряк у Facebook.
“Великдень. Нацполіція України порушила 5 кримінальних проваджень і виписала 5 адмінпротоколів – всі РПЦ в Україні”, – зазначив Шкіряк.
Нацполіція 19 квітня розпочала кримінальні провадження через порушення карантину у Святогірській Свято-Успенській і в Почаївській Свято-Успенській лаврах.
За обома фактами – за статтею 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
За даними поліції, участь у богослужіннях на Великдень взяли майже 130 тисяч осіб.
УПЦ МП ВІДВЕРТО ЗАЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ БІОТЕРОРИЗМОМ – ГОЛОБУЦЬКИЙ
РОСІЙСЬКА ЦЕРКВА ЦІЛЕСПРЯМОВАНО ВЧИНИЛА ЗЛОЧИН ПРОТИ УКРАЇНИ, ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІДМОВЧУЄТЬСЯ – СМОЛІЙ
НА П’ЯТИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ ВЕЛИКОДНЯ В УКРАЇНІ ОЧІКУЄТЬСЯ СПАЛАХ ЗАХВОРЮВАНЬ НА КОРОНАВІРУС – МОЗ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.