Проведення Росією навчань в окупованому Криму – це “радянське” бряцання зброєю – Петров

Проведення Росією навчань в окупованому Криму – це “радянське” бряцання зброєю – Петров

З 1 по 15 березня Російська Федерація проведе в тимчасово окупованому Криму навчання “Глибина-2019”. Це звичайне “радянське” бряцання” зброєю.

Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ситуація” заявив блогер Олексій Петров.

“Якщо сказати звичайною мовою – це бряцання зброєю. На початку 90-х років я проходив службу в армії і подібні навчання відбувались кожного тижня. Ми виганяли пускові установки. Ми знали, що за нами слідкують і показували радянську міць. Те саме відбувається в Криму і відбуватиметься поки там знаходиться Росія”, – сказав блогер.

Раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що Україна готова постачати питну воду до Автономної республіки Крим, а не до федерального округу РФ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.