Провернули оборудку на 100 мільйонів гривень: СБУ пояснила обшуки в Одеській міськраді
Служба безпеки України проводить обшуки в Одеській міськраді та в офісах фірм, причетних до оборудки на 100 млн гривень.
Про це повідомляє прес-центр СБУ.
“Спочатку чиновники міськради створили штучну кредитну заборгованість одному з комунальних підприємств. Після виданий банком кредит викупила пов’язана з чиновниками фірма. Комерсанти збільшили існуючий борг на 100 мільйонів гривень та зажадали у мерії його погашення. На підставі завідомо неправомірних матеріалів посадовців кількох департаментів мерії бюджетні гроші були перераховані фірмі та привласнені учасниками оборудки”, – пояснили схему у спецслужбі.
Зазначається, що за фактом привласнення майна через зловживання службовим становищем відкрито кримінальну справу.
Нагадаємо, міська рада Одеси завела власний канал у мережі Telegram.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.