Провернули оборудку на 100 мільйонів гривень: СБУ пояснила обшуки в Одеській міськраді

Провернули оборудку на 100 мільйонів гривень: СБУ пояснила обшуки в Одеській міськраді

Служба безпеки України проводить обшуки в Одеській міськраді та в офісах фірм, причетних до оборудки на 100 млн гривень.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

“Спочатку чиновники міськради створили штучну кредитну заборгованість одному з комунальних підприємств. Після виданий банком кредит викупила пов’язана з чиновниками фірма. Комерсанти збільшили існуючий борг на 100 мільйонів гривень та зажадали у мерії його погашення. На підставі завідомо неправомірних матеріалів посадовців кількох департаментів мерії бюджетні гроші були перераховані фірмі та привласнені учасниками оборудки”, – пояснили схему у спецслужбі.

Зазначається, що за фактом привласнення майна через зловживання службовим становищем відкрито кримінальну справу.

Нагадаємо, міська рада Одеси завела власний канал у мережі Telegram.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.