Спорт

Провідний гравець та один з лідерів “Шахтаря” перейшов до англійського клубу

Провідний гравець та один з лідерів “Шахтаря” перейшов до англійського клубу

Англійський футбольний клуб Евертон оголосив про перехід колишнього півзахисника Шахтаря Бернарда.

Про це повідомляє офіційний сайт англійської клубу з Ліверпуля.

25-річний футболіст уклав чотирирічну угоду до літа 2022 року.

Бразильський гравець був без контракту, тому перейшов на безкоштовній основі. У новій команді він виступатиме під 20-м ігровим номером.

 

Раніше “Прямий” повідомляв, що захисник Даріо Срна, який протягом 15 років виступав у ФК “Шахтар”, став гравцем італійського “Кальярі”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.