Провідний гравець та один з лідерів “Шахтаря” перейшов до англійського клубу
Англійський футбольний клуб Евертон оголосив про перехід колишнього півзахисника Шахтаря Бернарда.
Про це повідомляє офіційний сайт англійської клубу з Ліверпуля.
25-річний футболіст уклав чотирирічну угоду до літа 2022 року.
Бразильський гравець був без контракту, тому перейшов на безкоштовній основі. У новій команді він виступатиме під 20-м ігровим номером.
? | Ready, set… go! pic.twitter.com/iQFNTBeTeA
— Everton (@Everton) 9 августа 2018 г.
Раніше “Прямий” повідомляв, що захисник Даріо Срна, який протягом 15 років виступав у ФК “Шахтар”, став гравцем італійського “Кальярі”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.