“Прямий” та ще шість українських каналів “пробиваються” на окупований Донецьк
“Прямий” та ще шість українських телеканалів “пробиваються” на окупований Донецьк.
Про це на сторінці у Facebook написав член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.
“Моніторинг робочої групи, у складі якої працює Національна рада, зафіксував наявність цифрового сигналу семи українських телеканалів у Донецьку: UATV, UA:Перший, “Донбас”, 1+1, СТБ, 2+2 “Прямий”, UA:Донбас і ICTV. Прийом здійснювався на дециметрову антену”, – повідомив Костинський.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.