Приватні лікарні закривають COVID-відділення: лікар назвала причини
Фото: Pixabay
В Україні приватні клініки закривають відділення для пацієнтів з коронавірусом, оскільки по всій країні знижується кількість хворих.
Про це заявила лікар-інфекціоніст, позаштатний спеціаліст МОЗ України Ольга Голубовська.
“Кількість хворих по всій Україні помітно знизилося, закриваються відділення в приватних клініках, заповнюваність муніципальних впала на третину, але це не стосується відділень інтенсивної терапії”, – зазначила Голубовська.
Вона додала, що у відділеннях інтенсивної терапії дуже багато хворих у важкому стані. Вік таких пацієнтів знизився до 60-75 років.
“Що це значить, дізнаємося пізніше. У звичайній ситуації така закономірність спостерігається в “хвості” епідемій (сезону). Якщо нас не спіткає якась неприємність у вигляді варіанту P. 1 (бразильського), недавнє завезення якого в США викликало швидкий колапс систем охорони здоров’я”, – додала Голубовська.
Нагадаємо, станом на ранок 1 лютого в Україні зафіксовано 2 030 нових випадків коронавірусної хвороби.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.