Путін – наступний, підсмажена курка та шампанське під посольством РФ: реакція українців на смерть Захарченка
У Києві зібрались активісти. Прийшли, щоб висловити свою реакцію на смерть ватажка бойовиків ОРДО Олександра Захарченка.
Кореспондент “Прямого” Ольга Шилкіна розповідає, що до посольства РФ у Києві українці принесли фото Кобзона, Захарченко та Путіна. На фотознімках перших двох закреслено, а Путін, на їх думку, на черзі.

Також принесли засмажену курку, шампанське, але його не п’ють. Акція під посольством РФ називається Chicken Party.


Сьогодні ЗМІ повідомили про те, що Олександра Захарченка ховають у закритій труні.
Голова Служби безпеки України Василь Грицак заявляв про те, що вважає однією з версій вбивства ватажка бойовиків ОРДО Олександра Захарченка “зачистку тих, хто у 2014 році сприяв введенню російських військ на Донбас”.
За його словами, в СБУ не здивовані, що “нас звинувачують в усіх гріхах”.
Нагадаємо, 31 серпня, у центрі Донецька в ресторані “Сепар” прогримів вибух, в результаті якого загинув ватажок “ДНР” Олександр Захарченко.
В СБУ заявили, що не мають жодного відношення до ліквідації ватажка бойовиків, адже скоріш за все це результат спроби російських спецслужб усунути досить одіозну фігуру, яка вже давно заважала росіянам. За даними СБУ, за вибухом стоять або бойовики, або російські спецслужби. Варто зазначити, що Захарченка вбили на поминках російського естрадного співака і українофоба Йосипа Кобзона.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.