Путін зробив перший комплімент Зеленському: симпатичний і щирий
Президент Росії Володимир Путін заявив, що у нього немає “ніяких” відносин з українським лідером Володимиром Зеленським, оскільки вони не знайомі, а спілкувалися лише по телефону.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
“Які у мене стосунки з Зеленським? Жодних! Я його не бачив ніколи, ми з ним не знайомі, по телефону розмовляли. Мені здається, що він симпатична людина чоловік і щира”, – сказав Путін, виступаючи на форумі “Росія зовет!”
Зазначимо, у квітні 2019 року Володимир Путін особисто прокоментував заяву Володимира Зеленського про готовність видавати громадянство України росіянам і взагалі всім, “хто готовий боротися за свободу”.
“Дуже добре. (Виходить) у нас багато спільного”, – заявив Путін і висловив упевненість: “Домовимося”. Він тоді також додав, що народи Росії і України тільки виграють, якщо у них буде єдине громадянство.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.