Рада припинила повноваження двох депутатів зі “Слуги народу”: відома причина
Фото: Reuters
Верховна Рада припинила повноваження двох депутатів фракції президентської партії “Слуга народу” – Олександра Кубракова і Олексія Кучера.
Про це повідомляє сайт парламенту.
Депутати подали заяви про складання повноважень за власним бажанням у зв’язку з призначеннями на державні посади.
Кубрак був обраний за списком партії “Слуга народу”. Він склав повноваження депутата у зв’язку з призначенням головою Держагенства доріг України. Депутатом замість нього може стати директор Інституту законодавства Верховної Ради Олександр Копиленко, який йде в списку “Слуги народу” під номером 135.
Кучер обирався від президентської партії у одномандатному окрузі №179 (Харківська область). Він був призначений головою Харківської ОДА.
Нагадаємо, після того, як президент Володимир Зеленський затвердив рішення про держфінансування партій, що подолали п’ятивідсотковий бар’єр і пройшли в парламент, президентська партія “Слуга народу” наступного року отримає з бюджету більше 200 млн грн.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.