Рада збільшила на 600 мільйонів видатки на зарплати суддям: гроші забрали в паралімпійців
Фото Pixabay
Верховна Рада України прийняла законопроєкт № №5304 про внесення змін до держбюджету-2021. Він збільшує на 600 млн грн видатки на оплату праці працівників апарату місцевих та апеляційних судів.
“Законом збільшено по загальному фонду держбюджету видатки Державній судовій адміністрації України за бюджетною програмою “Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя” на 600 млн грн шляхом зменшення на таку ж суму обсягу фінансування Міністерства молоді та спорту за бюджетною програмою “Підготовка і участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх”, – йдеться у повідомленні пресслужби Верховної Ради .
До другого читання врахували поправки, за якими фінансування цієї бюджетної програми збільшено ще на 142,1 млн грн, коштом зменшення фінансування Вищого антикорупційного суду на 135 млн грн.
Водночас Міністерство молоді та спорту зазначило, що такі зміни до державного бюджету прийняли у зв’язку з перенесенням літних Дефлімпійських ігор у Бразилії з 2021 року на 2022 рік. Через це спортсмени не плануватимуть використати частину передбачених раніше видатків
“За погодженням з Міністерством молоді та спорту України, Національним комітетом спорту інвалідів України та Укрцентру “Інваспорт” невикористані кошти були перерозподілені на інші бюджетні програми, що передбачені Законом України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”,- пояснює Міністерство.
Раніше стало відомо, що за 2020 рік голова Конституційного Суду заробив понад 3,7 млн. гривень
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.