Новини

Реформа децентралізації зазнала ніщівного удару – Порошенко

Реформа децентралізації зазнала ніщівного удару – Порошенко

Нинішня влада фактивно перекреслила реформу децентралізації та гроші виділятимуться в ручному режимі.

Про це у кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат та п’ятий президент України Петро Порошенко.

“П’ять років наша команда займалась реформою децентралізації. Це не тільки додаткові права ОТГ – це фінансове забезпечення ОТГ в автоматичному режимі. Жоден чиновник х Києва не має права доторкнутися до ресурсу ОТГ. Зараз гроші місцевого самоврядування забрали до Києва. Щоб в офісі президента чи Уряді, замість громади, визначали чи давати гроші на школу, садочок, лікарню. Яке відношення має київська влада до цього. Ця успішна реформа зазнала ніщівного удару. Для чого це робиться? Наступного року місцеві вибори і хочут забрати гроші, щоб місцеві чиновники на колінах повзли та збільшити корупцмйну складову”, – заявив він.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів 15 вересня презентував проєкт Державного бюджету на 2020 рік.

Зазначимо, 18 жовтня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проєкт Закону про Державний бюджет України на 2020 рік.

3 листопада уряд на позачерговому засіданні ухвалив проект Державного бюджету-2020 до другого читання.

Також 5 листопада, прем’єрміністр України Олексій Гончарук презентував підготовлений до другого читання законопроєкт про Держбюджет-2020.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.