Режисер “Людини-павука” зніме фільм за аніме “Твоє ім’я”
Toho, Paramount і Bad Robot призначили Марка Вебба (дилогія “Нова Людина-павук”, “500 днів літа”) режисером фільму “Твоє ім’я” – голлівудської кіноадаптації хітового аніме Макото Сінком.
Про це пише Deadline.
Сюжет переосмислення розповість про юну індійську дівчину, що живе в сільській місцевості, і хлопця з Чикаго, які виявляють, що можуть періодично обмінюватися тілами. Коли неминуча катастрофа загрожує зруйнувати їх життя, герої повинні відправитися на зустріч один одному і врятувати свої світи.
Оригінальна анімаційна стрічка стала 4-м найприбутковішим релізом в історії японського кінопрокату, а також найкасовішим аніме (в зарубіжному прокаті “Твоє ім’я” зібрало значні 355 мільйонів доларів).
Сценарій картини пише оскароносний Ерік Хайссерер (“Прибуття”), а продюсуванням кіноверсії “Твого імені” займуться Джей Джей Абрамс, Ліндсі Вебер і Генки Кавамура.
Імена учасників каста, а також дати релізу і початку зйомок фільму поки не розголошуються.
Як повідомляв “Прямий”, з’явився тізер другої частини мультфільму “Холодне серце”, який розповідає про пригоди принцес Анни і Ельзи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.