#РікПрямому: У Дніпрі відкрився корпункт “Прямого”
У День Незалежності України та річницю створення “Прямого” у чотирьох великих містах відкриються чотири корпункти телеканалу.
Сьогодні, 24 серпня, корпункт у Дніпрі відкрила чарівна ведуча “Прямого” Марина Леончук.
Корпункт у Харкові відкрили ведуча телеканалу “Прямий” Василіса Фролова та кореспондентка Наталія Білокудря.
Один з корпунктів відкрився і у Львові: участь у заході взяли ведучий “Прямого” Матвій Ганапольський і голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.
Раніше корпункт в Одесі відкрив ведучий “Прямого” Микола Вересень разом із головою Одеської обласної держадміністрації Максимом Степановим.
24 серпня Україна святкує День Незалежності. Цьогоріч нашій країні виповнюється 27 років. Слідкуйте за святкуванням у нашому марафоні на “Прямому”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.