Стрічка новин

#РікПрямому: У Дніпрі відкрився корпункт “Прямого”

#РікПрямому: У Дніпрі відкрився корпункт “Прямого”

У День Незалежності України та річницю створення “Прямого” у чотирьох великих містах відкриються чотири корпункти телеканалу.

Сьогодні, 24 серпня, корпункт у Дніпрі відкрила чарівна ведуча “Прямого” Марина Леончук.

Корпункт у Харкові відкрили ведуча телеканалу “Прямий” Василіса Фролова та кореспондентка Наталія Білокудря.

Один з корпунктів відкрився і у Львові: участь у заході взяли ведучий “Прямого” Матвій Ганапольський і голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Раніше корпункт в Одесі відкрив ведучий “Прямого” Микола Вересень разом із головою Одеської обласної держадміністрації Максимом Степановим.

24 серпня Україна святкує День Незалежності. Цьогоріч нашій країні виповнюється 27 років. Слідкуйте за святкуванням у нашому марафоні на “Прямому”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.