Риторика пробачення з боку Зеленського щодо вбивць українців є дуже дивною – Тетерук
Риторика пробачення з боку головнокомандувача, президента України Володимира Зеленського стосовно тих, хто вбивав українців, є дуже дивною.
Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат VIII скликання Андрій Тетерук.
“Риторика пробачення з боку головнокомандувача стосовно тих, хто вбивав українців, є дуже дивною. Адже Зеленський мав би об’єднувати націю, усвідомлюючи складність моменту, аби нація вижила. Зараз йдеться не про комфорт, добробут і заповнені холодильники, а про подальше існування української держави. Сьогодні йде боротьба за майбутнє. Росія робить усе можливе для того, щоб Україна зникла. І якщо президент цього не розуміє, то завдання українського суспільства полягає у тому, щоб підказувати йому правильні рішення. Адже Зеленський є президентом усіх українців, а не лише тих, хто за нього голосував”, – сказав екснардеп.
Нагадаємо, 29 грудня у Майорську на Донеччині почався процес обміну полоненими “всіх на всіх”.
Також в Одесі суд звільнив понад 10 російських терористів.
В рамках підготовки до обміну суд Харкова звільнив обвинувачуваного у потрійному вбивстві.
Крім того, виконавців теракту біля Палацу спорту у Харкові засудили на довічне і одразу звільнили.
Читайте також: Звільнити “беркутівців” і терористів – означає зруйнувати прямі докази причетності Росії до злочинів – Порошенко.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.