Рівень госпіталізації хворих на коронавірус перевищено в 22 регіонах – МОЗ
Фото: Рixabay
Станом на 1 квітня в Україні показник госпіталізацій пацієнтів з COVID-19 перевищено в 22 з 25 регіонів.
Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.
Так, за добу ситуація погіршилась у Донецькій області. Показник госпіталізацій становить 60,9 при нормі 60 на 100 тисяч населення. За добу цей показник в регіоні збільшився на 1,4.
Усього в Україні залишилося лише три області, в яких показники госпіталізації в межах норми, – Кіровоградська (41,6), Луганська (41,9) і Херсонська (42,5).
Найгірша ситуація з госпіталізаціями спостерігається у Хмельницькій області 122,2, у Києві показник становить 110,1.
При цьому за показником завантаженості ліжок з киснем антилідером є Київ – 84,3% зайнятих ліжок при нормі 65%. Також цей показник перевищено ще в п’яти областях – Житомирській (71,1%), Київській (69%), Львівській (70.9%), Миколаївській (69,9) та Одеській (65,4%).
Зазначимо, в “червоній” зоні карантину залишаються Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області. Інші регіони – в “помаранчевій” зоні, окрім Херсонської області, яка залишається останнім “жовтим” регіоном.
Нагадаємо, в Україні за минулу добу виявили 17 569 нових випадків COVID-19. Найбільше нових заражень в Києві, Одеській, Хмельницькій, Львівській областях.
За минулу добу, 31 березня, підтвердили 421 летальний випадок від коронавірусу.
У Києві за минулу добу підтвердили 1150 випадків захворювання на коронавірус.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.