Війна

Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС стабільний – Енергоатом

Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС стабільний – Енергоатом

Фото: НАЕК "Енергоатом"

Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної електростанції станом на 17 липня 2023 року залишається стабільним.

Про це повідомляє НАЕК “Енергоатом” у Телеграмі.

“Попри підрив російськими окупантами греблі Каховської ГЕС, ситуація залишається стабільною та контрольованою. Станом на 09:00 17 липня фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Наразі він становить 16,43 м”, – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що рівень води в каналі ТЕС, звідки за необхідності підживлюється ставок ЗАЕС, становить 10,86 м. Протягом останнього часу рівень води в каналі суттєво не падає, його показники вже не залежать від Каховського водосховища, яке знищили рашисти.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Мініоборони України Кирило Буданов заявив, що загроза теракту на Запорізькій АЕС наразі зменшується.

Раніше Міністерство охорони здоров’я дало поради українцям щодо дій в разі радіаційної небезпеки, яка може виникнути внаслідок імовірної аварії на Запорізькій АЕС.

Як відомо, 22 червня Президент України заявив, що російські окупанти можуть роздумувати над вчиненням терористичного акту з викидом радіації на Запорізькій АЕС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.