Війна

Росія атакувала історичне середмістя Одеси: пошкоджені будівлі, є поранені

Росія атакувала історичне середмістя Одеси: пошкоджені будівлі, є поранені

У п’ятницю ввечері російська армія завдала удару балістичними ракетами по історичному центру Одеси.

Про це повідомили голова Одеської ОДА Олег Кіпер та міський голова Геннадій Труханов.

Зокрема, відомо про двох постраждалих внаслідок атаки. Їх доправили до медичного закладу для надання допомоги.

Наразі на місці обстрілу працюють відповідні служби.

“Багато пошкоджень та руйнувань в охоронній зоні ЮНЕСКО, ушкоджена будівля, яка знаходяться під підсиленим захистом”,- написав Труханов.

Також на обстріл відреагував Президент Володимир Зеленський.

Зараз на Півдні нашої країни – в Одесі – тривають роботи після російських ракетних ударів. Попередньо – балістика. Удари просто по місту, по звичайній цивільній забудові. Знову й знову: ППО – перший пріоритет, працюємо з усіма партнерами, щоб дати більше захисту нашій державі”,- наголосив він.

Згодом Зеленський повідомив, що епіцентрі удару були норвезькі дипломатичні представники.

“На щастя, обійшлося без жертв. Є постраждалі, їм надано допомогу”,- резюмував Президент.

Нагадаємо, що протягом дня 31 січня російська армія двічі атакувала Херсон дронами.

Як зазначалося раніше, 31 січня росіяни обстріляли прикордоння Новгород-Сіверщини, внаслідок атаки постраждав чоловік.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.