Політика

Росія нарощує війська на кордоні з Україною – Хомчак

Росія нарощує війська на кордоні з Україною – Хомчак

Російська Федерація продовжує агресивну політику щодо України та станом на 30 березня 2021 року вздовж державного кордону України та на тимчасово окупованих територіях та АР Крим утримує 28 батальйонних тактичних груп. 

Про це з трибуни Верховної Ради України заявив головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Руслан Хомчак.

“Російська Федерація продовжує агресивну політику щодо України. Станом на 30 березня цього року противника. А саме – в Брянській, Воронезькій, Ростовській областях та на території АР Крим”, – заявив Хомчак.

Він наголосив, що останнім часом з різних регіонів Росії під виглядом навчань Збройні сили РФ здійснюють поступове нарощування військ поблизу державного кордону України – на півночі, сході й півдні.

“Загалом очікується додаткове зосередження до 25 батальйонних тактичних груп, що в сукупності з наявними розгорнутими силами та засобами поблизу державного кордону з Україною створює загрозу воєнній безпеці держави”, – резюмував Хомчак.

Нагадаємо, у Кремлі погрожують силовим сценарієм на Донбасі.

Як відомо, 26 березня внаслідок обстрілу з боку збройних формувань Російської Федерації загинуло четверо українських військовослужбовців, ще двоє – отримали поранення.

Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс закликала Російську Федерацію забезпечити виконання режиму припинення вогню на Донбасі.

Крім того, бойовики на Донбасі провокують ЗСУ на вогонь у відповідь поблизу об’єктів інфраструктури.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.