Росія вдарила по багатоповерхівці на Сумщині: серед поранених є діти
Сьогодні, 4 січня, російські війська завдали авіаційного удару по Шосткинському районі Сумської області.
Про це повідомила Сумська обласна військова адміністрація.
За попередньою інформацією поранено двоє дітей і одна доросла людина. На місці проводиться аварійно-рятувальна операція. Ймовірно, під завалами можуть ще перебувають люди.
Також росіяни скинули бомбу на житлову багатоповерхівку. Зруйновано один під’їзд.
Нагадаємо, раніше окупанти атакували 43 населені пункти на Сумщині. Загалом зафіксували 154 удари з різних видів озброєння.
Також російська окупаційна армія 3 січня атакувала Сумську область дронами. Росіяни використали “Шахеди” зі шрапнеллю.