Росія заплатила Зеленському хабар у вигляді роялті – Лапін
Російська Федерація дала президенту України Володимиру Зеленському хабар у вигляді купівлі серіалів виробництва “Кварталу-95”.
Таку думку в ефірі “Прямого” висловив правозахисник та ветеран АТО Ігор Лапін.
“Яким чином я з Росії можу подякувати, наприклад, президенту України за справу “вагнерівців”, за злиття інформації по “вагнерівцям”, за блокування ТСК? Як я можу з Росії подякувати? У вигляді роялті. Слухайте, я зараз сиджу і не думаю про те, що він отримав якийсь там гонорар за той серіал “Папік”. А я говорю про те, що його раніше не показували, а зараз запустили, показали і сказали: “Пане президенте, дякуємо вам. Дуже дякуємо”, – заявив він.
“Я тільки ще не знаю, за що, але це хабар від країни-агресора за якусь державну зраду. Колись ми це розслідуємо. Тому що я не знаю, чи це за “вагнерівців”, чи це, можливо, за заборону використання безпілотників на передовій, чи, можливо, це за заборону використання контрснайперських груп на передовій… За щось вони ж мусили подякувати. Бо в 19 році не крутили, а в 21-му закрутили. То, напевно, за щось. Тут же зараз питання в чому? Питання в суті, а не в формі. По формі що тут такого? Ну получив роялті… Дуже багато людей пройшли через декларування. Якщо хтось забуде задекларувати 5 мільйонів, НАЗК прийде швидко чи ні? Тому в цій ситуації, якщо ми говоримо про те, що хтось там бреше, – то він бреше, що він забувся. Але серіал і це роялті – це чистого вигляду хабар. Все”, – наголосив він.
Нагадаємо, що у квітні РНБО відмовилася розслідувати продаж серіалу “Папік” російському телеканалу
У травні “СТС” оголосив про показ серіалу “100000 хвилин разом”
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.