Війна

Росіяни атакували інфраструктуру “Нафтогазу”: пошкоджені видобувні потужності

Росіяни атакували інфраструктуру “Нафтогазу”: пошкоджені видобувні потужності

Фото: Reuters

Російська армія завдала комбінованого удару по інфраструктурі “Нафтогазу”, пошкодивши газовидобувні потужності.

Про це повідомила пресслужба групи.

“Черговий обстріл – це не просто атака на нашу інфраструктуру, а спроба підірвати енергетичну стабільність країни. Наші фахівці вже працюють над ліквідацією наслідків та оцінкою пошкоджень. Відновлення розпочнеться негайно, щоб гарантувати безперебійне газопостачання”, – йдеться і повідомленні.

Зазначається, що ця атака стала 18-ю від початку повномасштабної війни та 8-ю – з початку 2025 року. Постраждалих немає, однак пошкоджені газовидобувні потужності.

Нагадаємо, що 28 березня російська окупаційна армія атакувала Одещину, внаслідок чого загорілися гаражні приміщення і господарські споруди, пошкоджені будинки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.