Росіяни вдарили “шахедами” по інфраструктурі Сум
Ілюстративне фото
5 січня російські окупанти завдали кількох ударів “шахедами” по інфраструктурі Сум, наслідки атаки уточнюються.
Про це повідомила Сумська обласна військова адміністрація.
За попередніми даними, люди під час цих ударів не постраждали.
Суспільне повідомляло, що в Сумах з 15:41 до 18:17 пролунали чотири вибухи.
Нагадаємо, 4 січня Росія вдарила по багатоповерхівці на Сумщині: серед поранених є діти.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.