Війна

Росіяни змогли зайняти позиції за Осколом: в ОСУВ “Хортиця” прокоментували ситуацію

Росіяни змогли зайняти позиції за Осколом: в ОСУВ “Хортиця” прокоментували ситуацію

фото: Генштаб

Російські військові скористались замерзлою річкою Оскіл, щоб перекинути частину сил по льоду. Наразі окупаційні війська намагаються докидати сили по річці, шляхом малих плавзасобів.

Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”, майор Віктор Трегубов в ефірі телемарафону.

Він повідомив, що війська росіян скористались можливістю перекинути частину плавзасобів по льоду, тепер завданням СОУ є вибиття їх з занятих позицій.

“Плюс, вони намагаються докидати ще по самій річці, за рахунок малих плавзасобів, але це трішечки не те “щастя”, яке в них було до цього. Саме тому в них зараз є певні сили, які вони намагаються використати, а українці, звісно, намагаються їх знову за річку повернути”, – повідомив Трегубов.

За словами речника, підняття рівня води через розставання снігу на річці Оскіл цієї весни не очікується.

“Зараз, скоріш за все, ніякого водопілля там не буде. З одного боку, добре, що снігу було небагато, бо інакше річка б промерзла на довший час, вони б перекинули більше військ, але сильного водопілля не очікується, та й там річка не така, щоб вийти з берегів і змити їх всіх”, – додав Трегубов.

Раніше в ОСУВ “Хортиця” розкрили тактику російських військ, які намагаються захопити Часів Яр.

Варто зазначити, що 29 січня було назначено нового командувача ОСУВ “Хортиця” генерал-майора Михайла Драпатого.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.