Війна

Росіяни знову атакували АЗС у Сумах, постраждали три людини

Росіяни знову атакували АЗС у Сумах, постраждали три людини

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Російські війська знову атакували автозаправні станції на території Сум. Унаслідок удару постраждали 3 людини, їм надають необхідну медичну допомогу.

Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

За словами Григорова, у червні російські війська значно посилили удари по автозаправних станціях. Він зазначив, що атаки на паливну інфраструктуру є цілеспрямованою тактикою російської армії.

“У червні ворог значно посилив удари саме по цих об’єктах. Це цілеспрямована тактика росіян – бити по паливній інфраструктурі”, – сказав Олег Григоров.

Очільник ОВА зазначив, що Сили оборони України продовжують знищувати частину російських безпілотників, однак через високу інтенсивність атак захистити всі об’єкти від ударів неможливо.

Після атаки в області провели позачергову нараду за участю керівників мереж АЗС, правоохоронців, рятувальників та відповідальних служб. Під час зустрічі обговорили додаткові заходи безпеки на об’єктах паливної інфраструктури, а також алгоритми дій персоналу під час повітряної тривоги та загрози атак безпілотників.

За словами Григорова, заходи із захисту об’єктів паливної інфраструктури буде посилено.

Також він закликав працівників і відвідувачів автозаправних станцій під час повітряної тривоги або загрози атаки безпілотників залишати територію АЗС, відійти на безпечну відстань та перебувати у безпечному місці.

Раніше повідомлялось, що у Сумах російський ударний безпілотник влучив у дев’ятиповерховий житловий будинок. Після атаки рятувальники евакуювали близько 40 мешканців.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.