Росія намагається створити собі монопольний образ борця – В’ятрович прокоментував порушену Слідкомом РФ справу
Голова Українського інституту національної пам’яті України Володимир В’ятрович розповів, що Росія намагається створити собі монопольний образ борця.
Про це він розповів ефірі “Прямого”, коментуючи те, що у Російській Федерації проти нього завели справу.
Він наголосив, що ці дії РФ є абсолютно неадекватні і далекі від якогось поняття права і, тим паче, від поняття історії.
“Я думаю, що це пов’язано з тим, що Росія намагається створити собі монопольний образ борця і відповідно всі, хто проти Росії називаються чи то фашистами, чи то нацистами, чи то їх колаборантами. Це дуже давня технологія, яка використовувалась ще Йосипом Сталіним і під час, і після Другої світової війни, зараз її намагаються використати в Російській Федерації. Мене потішили згадки Нюрнберзького процесу в цих повідомленнях слідчого комітету, особливо зважаючи на те, що в самих матеріалах Нюрнберзького процесу є документи, які якраз говорять про боротьбу ОУН і Бандерівців проти нацистів і це, звичайно, ті документи, які ніколи не друкувались в російськомовних виданнях матеріалів Нюрнберзького процесу”, – розповів В’ятрович.
Також слідкуйте за“Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.