Росія намагається загострити ситуацію на Херсонщині – СБУ
Спец служби Росії спробували загострити та дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в прикордонних з Кримським півостровом районах Херсонської області.
Про це повідомила з посиланням на дані СБУ пресслужба Каланчацької райдержадміністрації в Херсонській області.
“Головним управлінням СБУ в АР Крим в ході виконання покладених завдань отримано інформацію щодо спроб спецслужб іноземних держав загострити та дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в прикордонних з Кримським півостровом районах Херсонської області; здійснити компрометацію працівників органів державної влади та місцевого самоврядування”, – йдеться у повідомленні.
В повідомленні зазначили, що представники країни-агресора здійснюються наступні заходи:
-проводиться наступна робота з опосередкованого маніпулювання суспільною свідомістю населення регіону в цілях провокування масових заворушень, направлених на силове розблокування каналу для постачання води на тимчасово окупованій території України АР Крим;
-формування у міжнародної спільноти та правозахисних організацій думки щодо ігнорування Україною намірів вирішити вказану проблему;
-у контексті започаткування нового логістичного напрямку у форматі відкриття залізничного з’єднання РФ і ТОТУ АР Крим сполученням «Москва-Сімферополь» російськими пропагандистськими ЗМІ започатковано активну інформаційну кампанію щодо публічних закликів до відвідування території РФ з Кримського півострову через т. зв. «Керченський міст» в порушення законодавства України у сфері державного кордону.
Водночас, ситуація, що склалася викликає невдоволення у представників окремих громадсько-політичних об’єднань, у т.ч. Меджелісу кримськотатарського народу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.