Росія ненавидить такі речі: Сенат США схвалив вступ Північної Македонії до НАТО
Про це повідомляє Defense News.
Резолюцію щодо ратифікації Протоколу НАТО й Північної Македонії, яка була винесена на голосування, підтримали 92 законодавці.
Двоє сенаторів-республіканців, які підтримують лібертаріанський рух, Ренд Пол та Майк Лі, виступили проти.
“Росіяни ненавидять подібні речі, вони ненавидять збільшення НАТО, але ми хочемо заохочувати європейців”, – сказав глава комітету Сенату з міжнародних відносин Джим Ріш.
Північна Македонія після розв’язання проблеми зі зміною назви країни в лютому 2019 року підписала протокол щодо приєднання до Північноатлантичного альянсу. Таким чином, ця країна після завершення всіх формальних процедур стане 30 членом НАТО.
Раніше державний секретар США Майк Помпео очікує, що Північна Македонія стане 30-м членом НАТО до кінця року.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.