Росія використовує “Бессмертный полк” як справжній військовий підрозділ у гібридній війні проти України, ЄС та США – Порошенко
Москва використовує акцію “Безсмертний полк” як підрозділ сучасних збройних сил Росії у гібридній війні проти України, Євросоюзу, США та усього цивілізованого світу.
Про це заявив президент України Петро Порошенко під час акції “Перша хвилина миру” у Києві, яку транслював телеканал “Прямий”.
“Навіть “Безсмертний полк” Росія розглядає неначе справжній підрозділ сучасних збройних сил Росії. Його місія – участь у гібридній війні, яку Москва веде різними методами і не лише проти України. Але й проти Європейського Союзу, проти Сполучених Штатів, проти інших країн, і, власне кажучи, проти всього світу”, – заявив глава держави.
За його словами, він добра розуміє почуття українців, котрі хочуть вшанувати пам’ять дідів та прадідів, які вибороли перемогу у Другій світовій.
“Але мушу ще раз застерегти дорогих співвітчизників, тих, хто не до кінця розібрався в усіх нюансах лукавої московської політики… Хто ще ведеться на російську пропаганду та її підспівувачів з “п’ятої колони” – різних політичних сил всередині країни, всередині парламенту та за його межами.
Вони думають не про вас і вашу гордість, вашу глибоку і вдячну синівську любов до ваших героїчних предків, а про свої геополітичні імперські агресивні цілі. Слід визнати, що кремлівські психологи вміють грати на природних емоціях людей.
Будьте, прошу, обережні і не давайте себе використовувати”, – підкреслив президент.
Нагадаємо, як раніше повідомив “Прямому” народний депутат Борислав Береза, представник “Опозиційного блоку” Вадим Новинський планує влаштувати криваву провокацію у Києві 9 травня.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.