Новини

Росія висунула “ключову” умову успіху саміту у Нормандському форматі

Росія висунула “ключову” умову успіху саміту у Нормандському форматі

Ключовою умовою успішного проведення саміту у Нормандському форматі, який відбудеться 9 грудня, є прийняття українською стороною “формули Штайнмаєра”.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Російської Федерації Олександр Грушко.

“Прийняття українською стороною “формули Штайнмаєра” як основи для політичного врегулювання є ключовим елементом для успіху саміту. Росія, беручи участь у підготовці цієї можливої зустрічі, цього саміту, як раз твердо виходить з того, що це мінімальна умова, щоб, по-перше, його провести, по-друге, дійсно показати, що “нормандський формат” продовжує виконувати важливу функцію як міжнародного інструменту, який дозволяє закріплювати ті результати, які досягаються контактною групою”, – йдеться у заяві.

Зазначимо, зустріч лідерів держав в Нормандському форматі запланована на 9 грудня 2019 року у Парижі.

Нагадаємо, 25 листопада президент Росії Володимир Путін провів оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки РФ щодо Нормандської зустрічі.

Раніше п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко дав поради учасникам Нормандської зустрічі від України і окреслив ті “червоні лінії”, які не можна переступати в переговорах із Путіним.

НА НОРМАНДСЬКІЙ ЗУСТРІЧІ БУДЕ ЛЕГАЛІЗОВАНО “ФОРМУЛУ ШТАЙНМАЄРА” І ВИХІД УКРАЇНИ З МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ – ФРІЗ

Також слідкуте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.