Новини

Росія залучає диверсантів і снайперів у війні на Донбасі – Міноборони

Росія залучає диверсантів і снайперів у війні на Донбасі – Міноборони

За даними української розвідки, командування російських окупаційних військ стало більш активно застосовувати диверсійно-розвідувальні та снайперські групи на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Як зазначається, російське командування залучає підрозділи диверсантів, які три місяці готувалися в Ростовській області РФ до ведення “партизанської війни”.

“Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях підвищує інтенсивність застосування диверсійно-розвідувальних та снайперських груп. Водночас, противник активізував підготовку до застосування підрозділів диверсантів, які прибули після тримісячної підготовки з ведення “партизанської війни” у навчальних центрах на території Ростовської області РФ”, – повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк

За його словами, окупанти проводять випробування ефективності прихованих способів обстрілу підрозділів Об’єднаних сил.

Нагадаємо, командувач Операції об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко оголосив про підготовку відведення сил ООС по всій лінії зіткнення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.