Війна

Російська армія атакувала з безпілотника лікарню у Херсоні: пʼятеро постраждалих

Російська армія атакувала з безпілотника лікарню у Херсоні: пʼятеро постраждалих

фото з відкритих джерел

У четвер, 25 червня, російські окупаційні війська атакували з безпілотника лікарню у Херсоні, постраждали пʼятеро співробітників.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

“Орієнтовно о 08.00 російські військові атакували з безпілотника лікарню у Херсоні”, – зазначли в ОВА.

Повідомляється, що через російський удар постраждали пʼятеро співробітників медичного закладу. Попередньо, вони отримали мінно-вибухові травми.

Наразі потерпілі перебувають під наглядом медиків.

Ще до лікарні доправили жінку, яка напередодні вдень постраждала через атаку російського “Шахеда” у Центральному районі Херсона. За даними ОВА, 62-річна херсонка отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми. Її стан – середнього ступеня тяжкості.

Нагадаємо, що 25 червня російський безпілотник атакував автозаправну станцію в Сумах. Внаслідок удару на місці виникла пожежа, інформація про можливих постраждалих уточнюється.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.