Російські бойовики п’ять разів порушили “тишу” на Донбасі
Протягом минулої доби, 11 квітня, в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.
Зокрема, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, неподалік населеного пункту Невельське, противник здійснив обстріл позицій наших захисників із заборонених Мінськими домовленостями мінометів 82-го калібру та гранатометів різних систем. Поблизу Водяного, що на Приазов’ї, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь зі стрілецької зброї, ручних протитанкових та автоматичних станкових гранатометів.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, неподалік селищ Зайцеве та Шуми, збройні формування Російської Федерації обстрілювали позиції українських захисників з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
“Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає”, – йдеться в повідомленні.
Про всі факти порушень українська сторона СЦКК оперативно повідомила СММ ОБСЄ.
Станом на 7 годину ранку, 12 квітня, обстрілів з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.
Нагадаємо, 10 квітня в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації десять разів порушили режим припинення вогню, з яких 9 обстрілів по позиціях українських захисників та один проліт ворожого БПЛА з перетином лінії розмежування. Один український військовий загинув, ще одного – поранено.
Морпіх з Миколаївщини: стало відомо ім’я українського військового, який загинув на Донбасі 8 квітня
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.