Стрічка новин

Російських окупаційних військ на Житомирщині вже немає – голова ОВА

Російських окупаційних військ на Житомирщині вже немає – голова ОВА

ФОТО: REUTERS

Станом на 4 квітня, російських окупаційних військ в Житомирській області немає.

Про це повідомив керівник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у Telegram.

“Ми поетапно відкидали ворога за ті рубежі, де він стояв. І сьогодні я хочу сказати, що російських окупаційних військ на теренах Житомирщини немає. Вони пішли з Народицької територіальної громади, де були окопані. Пішли, частково залишивши свою техніку, боєприпаси, але також пішли, замінувавши приватні оселі, ліси”, – сказав він.

Бунечко додав, що ворог передислоковує сили і засоби. Він наголосив на небезпеці на замінованих територіях та загрозі ракетних обстрілів.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину, як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.