Розведення сил і засідання ТКГ: Зеленський провів телефонну розмову з Меркель
Президент України Володимир Зеленський провів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель телефонну розмову, під час якої лідери країн обговорили визначення трьох додаткових ділянок розведення сил на Донбасі. Сторони сподіваються, що в цьому напрямку вдасться досягти прогресу на засіданні ТКГ, яке відбудеться 12 лютого в Мінську.
Про це повідомляє пресслужба президента.
“Глава Української держави поінформував співрозмовницю про безпекову ситуацію на Донбасі. Федеральний канцлер висловила занепокоєння у зв’язку з недотриманням з боку незаконних збройних формувань режиму припинення вогню”, – зазначається у повідомленні.
Нагадаємо, Тристороння контактна група в Мінську домовляється про розведення сил і засобів на трьох “гуманітарних” ділянках: КП “Гнутове”, залізничний міст у Станиці Луганській, Новоселівка Друга (в районі Авдіївки).
Також в Міністерстві оборони України виступили проти розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.