#SaveФОП: у Києві через протест обмежено рух транспорту
У Києві через марш представників руху SaveФОП перекрито рух вулицею Сікорського. Протестувальники рухаються в сторону посольства США в Україні.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Києва.
Наразі марш рухається проспектом Перемоги до станції метро “Берестейська”. Рух транспорту припинено.
Також затримується рух тролейбусів №3,12,14 по вул. Жилянська/Антоновича в напрямку Палацу Спорту через протест ФОПів.

Нагадаємо, у “Слузі народу” відмовились від діалогу з підприємцями щодо касових апаратів.
Згідно з прийнятим законопроєктом №4439-д введення касових апаратів для ФОПів відкладено до 1 січня 2022 року.
Раніше підприємці заблокували рух транспорту під Радою.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.