Сенцов дав свідчення Гаазькому трибуналу про тортури у російському ув’язненні
фото REUTERS
Звільнений з Росії український режисер Олег Сенцов дав свідчення про тортури у російському ув’язненні для Гаазького трибуналу.
Про це сам Сенцов розповів в інтерв’ю “Громадському”.
“Коли я потрапив до “Лефортово”, я дав пояснення своєму адвокату з приводу цих тортур. Потім у суді виступив… Це були співробітники ФСБ, московська група, яка приїхала спеціально за завданням… Я свідчення дав – на ФСБ, на їхні дії, для Гаазького трибуналу, щоб показати їхні дії”, – сказав Сенцов.
Також він зазначив, що крім співробітників ФСБ було кілька працівників СБУ, які переметнулися до окупантів.
Раніше Олег Сенцов показав єдине фото, зроблене у російській в’язниці.
Також Олег Сенцов показово спалив свою тюремну робу.
ЯК ВИ МОЖЕТЕ ВОРОГУВАТИ? ОЛЕГ СЕНЦОВ ЗВЕРНУВСЯ ДО УКРАЇНЦІВ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.