“Що це за два діда?”: Арахамія потрапив у черговий скандал на День Конституції
Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія потрапив у скандал, висловившись у хамській манері про першого генерального прокурора України Віктора Шишкіна та відомого дисидента Степана Хмару.
Про це повідомив політолог і телеведучий Тарас Березовець.
Так, під час засідання парламенту з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України, Арахамія у чаті фракції він написав про Хмару і Шишкіна: “що це за два діда мопеда стоять у залі?”

Нагадаємо, під час виступу президента Володимира Зеленського у парламенті з нагоди 25-ї річниці прийняття Основного закону народні депутати перших скликань Степан Хмара та Віктор Шишкін одягнули футболки “ЗЕ! Вбивця Конституції”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.