Шведський суд відмовився поновлювати рішення Стокгольмського арбітражу на користь “Нафтогазу” – “Газпром”
Апеляційний суд округу Свеа (Швеція) залишив в силі свій вердикт про припинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу про стягнення з “Газпрому” $2,56 млрд на користь “Нафтогазу України”.
Про це повідомила прес-служба ПАО “Газпром”.
Як повідомляється, домогтися скасування наказу намагався “Нафтогаз”, представники якого обіцяли надати суду “розгорнуті пояснення і контраргументи”, однак суд залишив своє рішення у силі.
На думку “Газпрому” це підсилює позиції компанії при оскарженні спроб “Нафтогазу” примусово виконати рішення Стокгольмського у різних країнах.
Нагадаємо, 30 травня у Швейцарії представники влади прийшли в офіс “Газпрому” в Цузі для опису майна “дочки” російської компанії Nord Stream, яка виступає оператором “Північного потоку–2”
5 червня суд заарештував нідерландські активи російського ПАТ “Газпром” для виплати НАК “Нафтогаз України” $2,56 млрд за рішенням Стокгольмського арбітражу.
Раніше в ефірі “Прямого” енергетичний експерт Юрій Корольчук сказав, що виконуючи рішення Стокгольмського арбітражу в суді Швеції зі стягнення з “Газпрому” 2,6 млрд доларів “Нафтогаз” пішов шляхом конфіскації майна, але перша спроба виявилась невдалою.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.