Суспільство

Сили ООС знищили трьох бойовиків на Донбасі

Сили ООС знищили трьох бойовиків на Донбасі

Фото: Міноборони

Минулої доби, у зоні бойових дій на Донбасі, бойовики сім разів порушили перемиря, обстрілявши шість населених пунктів, використовуючи заборонене Мінськими угодами озброєння.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Бойовики гатили в районі Новоолександрівки, Кримського, Новолуганського, Новотошківського та Лебединського. Внаслідок обстрілів один український захисник дістав поранення.

На всі обстріли противника Об’єднані сили дали адекватну відповідь, знищивши при цьому трьох та поранивши ще трьох окупантів.

Раніше “Прямий” повідомляв, що в районі проведення операції Об’єднаних сил збито саморобний ударний безпілотник бойовиків російсько-окупаційних військ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.