Син потрапив у ДТП: у Харкові шахраї виманили у чоловіка понад 48 тисяч доларів
У Харкові шахраї виманили у 46-річного харків’янина $ 48 230 сказавши, що його син потрапив у ДТП.
Пор це повідомили у відділі комунікацій Нацполіції в Харківській області.
Як розповів правоохоронцям потерпілий, близько 23:00 йому на мобільний подзвонили невідомі. Вони сказали, що його син потрапив у ДТП, перебуває в лікарні і що для вирішення питання потрібні значні кошти.
Через деякий час до чоловіка додому приїхав невідомий і забрав гроші. Пізніше заявник з дружиною поїхали в лікарню, але сина там не знайшли. Тоді вони зателефонували йому на мобільний. З’ясувалося, що останній удома, з ним усе добре.
“Слідчим Київського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 12 років з конфіскацією майна”, – йдеться у повідомленні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.