Ситуація в районі ООС: бойовики сім разів порушили режим тиші, один віськовий поранений
Упродовж поточної доби бойовики 7 разів порушили режим припинення вогню, двічі – із застосуванням забороненого Мінськими угодами озброєння.
Про це повідомили в штабі ООС у Facebook.
“Противник відкривав прицільний вогонь з мінометів калібру 120 і 82 мм, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по оборонцям населених пунктів Кримське, Луганське, Південне, Гнутове та Водяне. Один український військовослужбовець в результаті обстрілу отримав поранення”, – ідеться в повідомленні.
Раніше “Прямий” повідомляв, що сили ООС збили на Донбасі російський безпілотник вартістю 100 тисяч доларів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.