Новини

“Скелет. Один скелет”: мати Балуха побачилася із сином в ізоляторі

“Скелет. Один скелет”: мати Балуха побачилася із сином в ізоляторі

Мати політв’язня Володимира Балуха 9 серпня відвідала свого сина. Вона розповіла про стан здоров’я чоловіка.

“Нічого доброго. Худий, страшний такий. Скелет. Один скелет “, – сказала жінка.

Вона також розповіла, що син не розповідає їй про своє самопочуття, щоб її не засмучувати:

“Але я ж бачу, що він такий страшний, що я просто в шоці. Тільки кістки та шкіра на них. Виглядає, як старенький дідусь. Він ніколи мені не скаже, що з його здоров’ям щось негаразд. Ніколи. Я знаю, що він хворів, і поперек в нього болів, і нога, і взагалі все буо погано. Але мені він казав, що все гаразд. Коли ми з ним розмовляли, поруч стояв поліцейський, а при ньому він нічого такого не скаже”.

Відомо, що Володимир майже не приймає їжу, тільки іноді кисіль з вівсянки і сухарі.

Жінка дуже засмучена і не може стримували сльози, коли говорить про сина.

“Я вже не знаю, що думати. Дочекаюсь я його чи ні. Я не знаю, що б я робила, якби не підтримка людей”, – сказала Наталя Балух.

Раніше “Прямий” повідомляв, що стан незаконно засудженого українського активіста Володимира Балуха, який не припиняє голодування, залишається важким.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.